omegadental.sk

Estetické zákroky

Čo robíme v rámci estetickej stomatológie pre Váš krajší úsmev?

Ľudia s estetickým úsmevom prirodzene priťahujú pozornosť okolia. Pôsobíme s ním sebavedomejšie a taktiež symbolizuje náš pozitívny emocionálny stav – spokojnosť alebo radosť.

Váš úsmev zdokonalíme odstránením estetických závad ako napríklad pigmentové škvrny na zuboch, postaráme sa o symetriu Vášho úsmevu pomocou zubných koruniek, mostíkov na zuby alebo zväčšením pier pomocou kyseliny hyalurónovej.

Na našej zubnej klinike v Ružomberku máme širokú škálu služieb, vďaka ktorým Vám vykúzlime úsmev presne podľa Vašich predstáv.

Bielenie zubov

Bielenie zubov pod dohľadom zubného lekára s použitím bieliacej látky na báze karbamid peroxidu predstavuje účinnejšiu a bezpečnejšiu formu v porovnaní s domácim bielením zubov. Pre mnohých je bielenie zubov príjemným oddychom v zubárskom kresle.

Pred bielením zubov podstúpite konzultáciu, či môžete absolvovať bielenie zubov. Na začiatok Vám zuby vyčistíme a ďasná vyblokujeme pomocou ochranného materiálu. Štetcom Vám nanesieme bieliaci gél na zuby a osvietime ich lampou. Tá urýchli proces bielenia zubov a vrstvu gélu dáme dole. Nanesieme novú vrstvu a proces opakujeme, kým nedosiahneme Vami požadovaný odtieň.

Mŕtve zuby bielime technikou “walking bleach”, kedy do koreňového kanálika aplikujeme bieliace činidlo. Na záver zuby dočistíme a potrieme prostriedkom, ktorý zníži citlivosť zubov po bielení. Poradíme Vám, ako sa starať o zuby po bielení a ako si udržať biele zuby čo najdlhšie.

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou vie dodať Vašim perám krajší vzhľad. Vieme zväčšiť ich objem a tým ich zvýrazniť alebo upraviť tvar. Na zväčšovanie pier používame kyselinu hyalurónovú, ktorej výhody sú:

  • rýchly výsledok,
  • rýchla rekonvalescencia,
  • menej modrín,
  • dlhodobejšie trvanie,
  • veľmi nízke riziko alergickej reakcie a výskytu vedľajších účinkov.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej do pier začína po tom, čo pery znecitlivíme špeciálnou látkou na báze lidocaínu, ktorá sa postará o minimalizovanie bolesti pri zákroku.

Vyhladenie vrások botulotoxínom

Vrásky v oblasti tváre dokážeme vyhladiť použitím botulotoxínu. Na našej klinike používame botox na vyhladenie vrások v čelovej oblasti, oblasti medzi obočím tzv. glabella, oblasti očí a úst.

Výsledkom je vypnutá a omladená pleť, ktorá však stále vyzerá prirodzene. Botox aplikuje naša skúsená doktorka, ktorá dbá na každý detail aplikácie, čo je krásne viditeľné vo finálnom vytúženom výsledku.

Botulotoxín je aplikovaný do konkrétnych oblastí tváre s ohľadom na váš prirodzený vzhľad. Týmto spôsobom dosahujeme dlhotrvajúce výsledky, ktoré žiadnym spôsobom neovplyvňujú výraz a expresivitu vašej tváre.

Samotný zákrok je relatívne rýchly a úplne bezbolestný. Naši odborníci sa starajú o to, aby ste sa počas celej procedúry cítili komfortne a bezpečne. Zákrok je možné absolvovať aj počas vašej prestávky na obed, bez nutnosti dlhodobého zotavovania.

Výsledky po aplikácii botulotoxínu na vyhladenie vašich vrások sa prejavia postupne a svoj plný potenciál dosiahnu už do niekoľkých týždňov. Účinky sú dlhotrvajúce a po zákroku vás čakajú minimálne obmedzenia, čo vám umožňuje pokračovať vo svojom bežnom živote takmer okamžite.

Aplikácia šperkov na zuby

V našej zubnej ambulancií poskytujeme aj aplikáciu šperkov na zuby. Vaše zuby ozdobíme šperkom, ktorý predstavuje kamienky rôznej farby, veľkosti a tvaru.

Pred aplikáciou kamienkov na zuby je nevyhnutnou podmienkou ošetrený chrup. Zubné šperky najčastejšie lepíme na horné rezáky. Počas lepenia zubného šperku nie je zubná sklovina nijako poškodená a celý proces je bezbolestný. Odstránenie alebo výmena šperku je možná kedykoľvek bez problémov.

prevádzanie zákroku zväčšenia pier
FAQ

Najčastejšie sa pýtate

Rezervujte si termín u zubára

Objednajte sa u nás

Na našej klinike je objednanie komfortné a rýchle prostredníctvom telefónneho alebo emailového kontaktu, kde Vám poskytneme všetky informácie, keďže v prípade zubnej chirurgie a konzervačnej stomatológie je proces a doba objednania na dané zákroky odlišná.

Nadštandard je náš nový základ

Dbáme o Vašu spokojnosť pri návšteve našej zubnej kliniky

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a preto neustále inovujeme naše služby, modernizujeme vybavenie a priestory kliniky. Snažíme sa šetriť Váš čas a poskytnúť Vám maximálny komfort.

Vyhradené parkovisko

Pripravili sme pre Vás vyhradené parkovacie miesta, vďaka ktorým bez problémov a bezplatne zaparkujete v centre Ružomberka.

Najmodrenejšie prístroje

Robíme všetko pre zaručenie precíznosti a cielime k dokonalosti pomocou pokročilého 3D CT röntgenu, operačného mikroskopu a lúp, a množstva high-endovych prístrojov a nástrojov.

Bez čakania

Využite možnosť objednania sa a vyhnite sa čakaniu. Po príchode Vás naša recepčná ponúkne širokou ponukou nápojov a káv.

Bezbolestne

Pacientom podávame anestetiká, ale ponúkame aj možnosť rajského plynu, vďaka ktorému pocítia ukľudnenie pri plnom vedomí.