omegadental.sk

O nás

Omega Dental Clinic

Sme zubná klinika sídliaca v srdci Ružomberka, ktorá ponúka široké spektrum stomatologických služieb. V našich zubných ambulanciách sa o Vás postaráme komplexne – či už ide o preventívnu prehliadku, zubnú protetiku, mikroskopickú endodonciu alebo zubnú chirurgiu a implantológiu, vykonávanú špičkovými zubnými lekármi. 

Myslíme na Vaše pohodlie a spokojnosť a preto sa riadime heslom “Nadštandard je náš nový základ”. 

Naši zubní lekári pravidelne absolvujú školenia a kongresy u najlepších svetových a československých stomatológov. Tieto moderné poznatky a inovatívne postupy stomatológie 21. storočia následne aplikujú do každodennej lekárskej praxe, vďaka čomu vieme na našej zubnej klinike vykonávať komplexné vyšetrenia, všeobecné a špecializované stomatologické ošetrenia záchovno-estetickej stomatológie a aj komplexné zákroky v rámci zubnej chirurgie a implantológie. 

Dr. Berta a Dr. Mrva tvoria špičkový stomatologický tím, ktorý úzko spolupracuje pri riešení Vašich ťažkostí. Pri diferenciálnej diagnostike medzi sebou zdieľajú svoje vedomosti a drahocenné skúsenosti, aby vedeli pacientovi vždy poskytnúť najlepší spôsob liečby a riešenia jeho zdravotného problému. Ku každému pacientovi pristupujú individuálne a problémy vyriešia precízne a komplexne. Vďaka empatickému a vysoko odbornému prístupu dokážu zbaviť malých aj veľkých pacientov raz a navždy strachu z návštevy zubára. 

Chápeme dôležitosť zdravého a krásneho úsmevu a preto v našej praxi využívame najmodernejšie liečebné postupy a technológie. To zahŕňa napríklad 3D CT zubný röntgen Vatech Green X, ktorý vyžaruje menej radiačného žiarenia alebo technológiu digitálneho zubného skenera a 3D tlače na zhotovenie presného modelu zubov. Neodmysliteľnými modernými a high-end technológiami, využívanými pri každodenných ošetreniach, sú zubný mikroskop CJ Flexion twin, operačné lupy ExamVision Kepler Advanced, nemecké chirurgické nástroje Helmut Zepf, zubné kreslá Adec 500, implantologická jednotka W&H Implantmed plus a mnoho ďalších technologických vychytávok, ktoré spoločne s našimi lekárskymi vedomosťami a zručnosťami dokážu zabezpečiť ošetrenia našich pacientov s čo najvyššou kvalitou a precíznosťou.

Pre Váš maximálny komfort modernizujeme a pohodlne zariaďujeme aj priestory našej kliniky. Návšteva zubára začína už v čakárni. Po príchode si môžete vybrať zo širokej ponuky nápojov a s našou recepčnou vyriešiť prípadné administratívne náležitosti.

Tešíme sa, že Vám môžeme pomôcť dosiahnuť zdravý a krásny úsmev. 

Nadštandard je náš nový základ

Dbáme o Vašu spokojnosť pri návšteve našej zubnej kliniky

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a preto neustále inovujeme naše služby, modernizujeme vybavenie a priestory kliniky. Snažíme sa šetriť Váš čas a poskytnúť Vám maximálny komfort.

Vyhradené parkovisko

Pripravili sme pre Vás vyhradené parkovacie miesta, vďaka ktorým bez problémov a bezplatne zaparkujete v centre Ružomberka.

Najmodrenejšie prístroje

Robíme všetko pre zaručenie precíznosti a cielime k dokonalosti pomocou pokročilého 3D CT röntgenu, operačného mikroskopu a lúp, a množstva high-endovych prístrojov a nástrojov.

Bez čakania

Využite možnosť objednania sa a vyhnite sa čakaniu. Po príchode Vás naša recepčná ponúkne širokou ponukou nápojov a káv.

Bezbolestne

Pacientom podávame anestetiká, ale ponúkame aj možnosť rajského plynu, vďaka ktorému pocítia ukľudnenie pri plnom vedomí.

Náš tím

Vysokošpecializovaní odborníci

Náš zubársky tím sa pravidelne vzdeláva u najlepších svetových stomatológov, aby Vám poskytol špičkovú starostlivosť. Dr. Berta a Dr. Mrva sú prvotriedni stomatológovia, ktorí úzko spolupracujú a riešia ťažkosti pacientov precízne a komplexne. Ak máte na zubárov nepríjemné spomienky, zmeníme to. Z našej zubnej kliniky budete odchádzať s úsmevom na perách.

Terka

Zubná asistentka
dentoalveolárnej chirurgie

Lucka

Zubná asistentka
dentoalveolárnej chirurgie

Jessica

Zubná asistentka
konzervačnej stomatológie

Bianka

Recepčná dentálnej kliniky

Matúš

Manažér kliniky

Prezrite si našu galériu