omegadental.sk

O nás

Omega Dental Clinic

Sme zubná klinika sídliaca v srdci Ružomberka, ktorá ponúka široké spektrum stomatologických služieb. V našich zubných ambulanciách sa o Vás postaráme komplexne – či už ide o preventívnu prehliadku, zubnú protetiku, mikroskopickú endodonciu alebo zubnú chirurgiu a implantológiu, vykonávanú špičkovými zubnými lekármi. 

Myslíme na Vaše pohodlie a spokojnosť a preto sa riadime heslom “Nadštandard je náš nový základ”. 

Naši zubní lekári pravidelne absolvujú školenia a kongresy u najlepších svetových a československých stomatológov. Tieto moderné poznatky a inovatívne postupy stomatológie 21. storočia následne aplikujú do každodennej lekárskej praxe, vďaka čomu vieme na našej zubnej klinike vykonávať komplexné vyšetrenia, všeobecné a špecializované stomatologické ošetrenia záchovno-estetickej stomatológie a aj komplexné zákroky v rámci zubnej chirurgie a implantológie. 

Dr. Berta a Dr. Mrva tvoria špičkový stomatologický tím, ktorý úzko spolupracuje pri riešení Vašich ťažkostí. Pri diferenciálnej diagnostike medzi sebou zdieľajú svoje vedomosti a drahocenné skúsenosti, aby vedeli pacientovi vždy poskytnúť najlepší spôsob liečby a riešenia jeho zdravotného problému. Ku každému pacientovi pristupujú individuálne a problémy vyriešia precízne a komplexne. Vďaka empatickému a vysoko odbornému prístupu dokážu zbaviť malých aj veľkých pacientov raz a navždy strachu z návštevy zubára. 

Chápeme dôležitosť zdravého a krásneho úsmevu a preto v našej praxi využívame najmodernejšie liečebné postupy a technológie. To zahŕňa napríklad 3D CT zubný röntgen Vatech Green X, ktorý vyžaruje menej radiačného žiarenia alebo technológiu digitálneho zubného skenera a 3D tlače na zhotovenie presného modelu zubov. Neodmysliteľnými modernými a high-end technológiami, využívanými pri každodenných ošetreniach, sú zubný mikroskop CJ Flexion twin, operačné lupy ExamVision Kepler Advanced, nemecké chirurgické nástroje Helmut Zepf, zubné kreslá Adec 500, implantologická jednotka W&H Implantmed plus a mnoho ďalších technologických vychytávok, ktoré spoločne s našimi lekárskymi vedomosťami a zručnosťami dokážu zabezpečiť ošetrenia našich pacientov s čo najvyššou kvalitou a precíznosťou.

Pre Váš maximálny komfort modernizujeme a pohodlne zariaďujeme aj priestory našej kliniky. Návšteva zubára začína už v čakárni. Po príchode si môžete vybrať zo širokej ponuky nápojov a s našou recepčnou vyriešiť prípadné administratívne náležitosti.

Tešíme sa, že Vám môžeme pomôcť dosiahnuť zdravý a krásny úsmev. 

Nadštandard je náš nový základ

Dbáme o Vašu spokojnosť pri návšteve našej zubnej kliniky

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a preto neustále inovujeme naše služby, modernizujeme vybavenie a priestory kliniky. Snažíme sa šetriť Váš čas a poskytnúť Vám maximálny komfort.

Vyhradené parkovisko

Pripravili sme pre Vás vyhradené parkovacie miesta, vďaka ktorým bez problémov a bezplatne zaparkujete v centre Ružomberka.

Najmodrenejšie prístroje

Robíme všetko pre zaručenie precíznosti a cielime k dokonalosti pomocou pokročilého 3D CT röntgenu, operačného mikroskopu a lúp, a množstva high-endovych prístrojov a nástrojov.

Bez čakania

Využite možnosť objednania sa a vyhnite sa čakaniu. Po príchode Vás naša recepčná ponúkne širokou ponukou nápojov a káv.

Bezbolestne

Pacientom podávame anestetiká, ale ponúkame aj možnosť rajského plynu, vďaka ktorému pocítia ukľudnenie pri plnom vedomí.

Náš tím

Vysokošpecializovaní odborníci

Náš zubársky tím sa pravidelne vzdeláva u najlepších svetových stomatológov, aby Vám poskytol špičkovú starostlivosť. Dr. Berta a Dr. Mrva sú prvotriedni stomatológovia, ktorí úzko spolupracujú a riešia ťažkosti pacientov precízne a komplexne. Ak máte na zubárov nepríjemné spomienky, zmeníme to. Z našej zubnej kliniky budete odchádzať s úsmevom na perách.

zubná asistentka Terka

Terka

Zubná asistentka
dentoalveolárnej chirurgie

Chirurgická sestra

Lucka

Zubná asistentka
dentoalveolárnej chirurgie

Jessica

Zubná asistentka
konzervačnej stomatológie

Bianka

Recepčná dentálnej kliniky

Matúš

Manažér kliniky

Prezrite si našu galériu